Turkey
Ücretsiz Kargo | Üye olarak ücretsiz gönderim alın.
Ana Sayfa >  Fiyat ve Kargo
Ürünler siparişinizin alınmasından itibaren 1-2 iş günü içerisinde size gönderilir (hafta sonları ve Banka Tatilleri iş günü olarak sınıflandırılmaz). Mallarınızı, teslimat tarihini takip eden 3 iş günü içinde almalısınız, ancak üçüncü taraflara ait taşıyıcılara bağlı olduğumuzdan, gecikmelerden kaynaklanan gecikmelerden ve / veya kayıplardan sorumlu tutulamayız.
Mallarımızı, teslimatı sırasında ya imza gerektirecek ya da malları bir komşuyla birlikte bırakacak ve sizi bilgilendirmek için size bir kart bırakacak olan üçüncü taraf bir taşıyıcı ile gönderiyoruz. Ancak, parsellerin kendi seçiminize göre güvenli bir yerde bırakılması mümkün olabilir, Biz ve taşıyıcı sizin isteklerinizi yerine getirmek için gayret gösterecektir, ancak bu her zaman mümkün olmayabilir. Güvenli bir yerde bırakılan parsellerin teslimatın korunma kanıtlarını reddettiğini ve bu durumlarda eksik mal taleplerini ne yazık ki kabul edemediğimizi lütfen unutmayın.
Taşıyıcı, iki girişli teslimat yapacak. Teslimat başarısız olursa mallar bize iade edilir. Ne yazık ki, yeniden teslimat için ücret almak zorundayız.
Bazı gönderiler (çoğunlukla Highlands / Adalar / Kuzey İrlanda) Royal Mail ile gönderilir. Ne yazık ki bu gönderiler için özel teslimat talimatlarını iletemiyoruz.
Alternatif olarak, ödeme sayfasında sağlanabilecek alternatif bir gönderim adresi (örneğin iş yeriniz) seçmeyi düşünebilirsiniz.
Birden fazla ürün sipariş ederseniz, farklı konumlardan ayrı olarak gönderilebilirler.
Kaybolan mallar için herhangi bir talep, gönderim tarihinden itibaren 5 iş gününe kadar girilmeyecektir.